Doskonała rozmowa kwalifikacyjna

83-7301-302-4
rozmowa kwalifikacyjna, praca
poradniki
gall21

Sytuacja na rynku coraz częściej zmusza nas do aktywnego poszukiwania pracy, prezentowania swoich umiejętności i przekonywania innych do tego, że warto nas zatrudnić. Ale nikt nie rodzi się z umiejętnościami potrzebnymi do udanego uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych. Osoby zajmujące się rekrutacją pracowników przechodzą specjalistyczne szkolenie. A to oznacza, że i kandydat na stanowisko może i powinien zdobyć podobną wiedzę.

źródło opisu: Rebis, 2002

źródło okładki: zdięcie autorskie