101 najlepszych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w rozmowie kwalifikacyjnej

Okładka książki 101 najlepszych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w rozmowie kwalifikacyjnej
Ron Fry Wydawnictwo: Amber poradniki
83-7245-674-7
Wojciech Szypuła
rozmowa kwalifikacyjna praca

więcej Więcej

niektóre rady są ok aczkolwiek większość jest o kant d.. jeśli chodzi o polskie realia , no sorry, jakby ktoś tak odpowiedział toby raczej pracy nie dostał.
Spodziewałam się szerokiego wow a tu nawet malutkiej burzy nie było.Książka w sumie mnie zawiodła.

Na półkach: , , , , ,

No nie wiem czy ta książka faktycznie moze pomóc przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Oczekiwałam czegoś innego i zdecydowanie lepszego niż to co otrzymałam. Niby autor zawarł w niej jakieś rady i wskazówki , ale czy sa one faktycznie pomocne jakby się tego spodziewało? Mam wrażenie, że tyle samo dowiedziałam się na lekcjach przedsiębiorczości. Nie podoba mi się styl...

• Sprzedam/Wymienię
  • Moje przeczytane
  • Psychologia/poradniki
  • 2016 rok
  • Poradniki/Sprzedać siebie

Dodaj cytat z książki 101 najlepszych odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w rozmowie kwalifikacyjnej