Firkin: The Sorcerer's Appendix
83-7255-934-1
Firlin, Rhyngil, Lemingi
Michał

Źle się dzieje w królestwie Rhyngill. Nękani wysokimi podatkami, w tym ZUS-em (Zarobić - Uiścić - Spożywać), mieszkańcy są zmęczeni i niedożywieni. Firkin wybitny przedstawiciel kategorii ludzi postępujących zgodnie z zasadą: "NAJPIERW DZIAŁAJ, MYŚL POTEM!", obwinia o to króla, i wyrusza, by znaleźć zamachowca, który uwolni królestwo od tyrana. Nie wie jednak, że prawdziwym łotrem jest ktoś zupełnie inny - i że u źródeł kłopotów jego przyjaciół odnaleźć można ciężki sprzęt geodezyjny, gołębie i prawdziwy grad lemingów.

jamakinson | 2018-02-15
Ielenia | 2015-08-11