Angel Sanctuary - 7

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 7)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy
phy_

Rodzeństwu Mudo nie było dane długo cieszyć się ponownym spotkaniem. Podczas gdy Sara w zamian za gwarancję bezpieczeństwa Lily oddaje się w ręce wrogów, Zafikel staje w obronie Setsuny, na skutek czego zostaje postrzelony i pojmany. Za zdradę stanu grozi mu najwyższa kara - obcięcie skrzydeł. Tymczasem Setsuna, czując się winny tego, co się stało, wraz z Kirą i Kato wyrusza do Korytarza Pustki, by ocalić życie przywódcy tronów. Czy uda im się wyrwać Zafikela z legendarnego, niezdobytego więzienia!?

Już wkrótce będzie nam dane poznać mroczną przeszłość kanclerza Sevotharte, a akcja z Jecira przeniesie się do świata tworzenia - Berija!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2008

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/