Fox - twierdza śmierci

Tłumaczenie: Piotr Skurzyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cień Zagłady". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
The Fox Run
postnuklear
Silaqui

Trolle, grupa zwyrodniałych mieszkańców miasta Fox, porwała osiem kobiet, mieszkanek Domu. Na odsiecz wyruszyła Trójka Alfa: Blade, Hickok i Geronimo. Są świetnie wyposażeni, wyszkoleni, zdecydowani na wszystko, ale czy zdołają wygrać z siłą szaleństwa? "- Znaleźliśmy to zaczepione o szczyt wschodniego muru. Po tym wspięli się na górę i poprzecinali nożycami druty kolczaste. Fosę przepłynęli...

"- Znaleźliśmy to zaczepione o szczyt wschodniego muru. Po tym wspięli się na górę i poprzecinali nożycami druty kolczaste. Fosę przepłynęli bez trudu. Musiało być co najmniej dwudziestu.
- Ilu dostaliśmy? - padło pytanie z tłumu.
- Zabiliśmy jedenastu, a jednego dopadliśmy żywego. Ściślej mówiąc, schwytał go Gero. Gorsze jest jednak to, czego zdołali dokonać. Zabili czterech członków Rodziny, dziewięciu zranili, no i... - zawahał się – osiem kobiet zostało porwanych.
Młodziutka dziewczyna zaczęła cicho płakać.
- Gdzie jest moja mama? - szepnęła, patrząc na Hickoka. - Gdzie jest Lea?
Wojownik chrząknął z zażenowaniem.
- Znajdziemy ją. Nie martw się."

Yylien | 2016-01-15
Przeczytana: 09 września 2015