Pełnia księżyca

Wydawnictwo: ALFA
Full Moon
angielski humor,
Lil

"Pełnia księżyca" to historia romantycznej miłości z przeszkodami pewnego młodego lekkoducha i uroczej, sympatycznej - choć niezbyt zamożnej - panienki z dobrego domu. Jest tu i prawdziwy zamek, i prawdziwy angielski lord z autentycznym rodowodem - ale najważniejsza jest prawdziwa miłość, która zwycięża wszystkie przeciwności. W książce mnóstwo jest arcyzabawnych, wręcz nieprawdopodobnych...

W książce mnóstwo jest arcyzabawnych, wręcz nieprawdopodobnych sytuacji, opowiedzianych językiem skrzącym się prawdziwym, klasycznym, angielskim humorem.

jabajbaj | 2015-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2015

Taaa... to jest dokładnie to, co lubię najbardziej - soczysty brytyjski humor w najlepszym wydaniu. Śmiałam się jak szalona przy każdej stronie. Czyż trzeba dodawać coś więcej?

Roksana Lewandowska | 2017-04-27
Na półkach: 2017, Przeczytane