Sekretna moc tkwi w Tobie

Expect Miracles
978-83-246-2255-9
poradniki
Karol Cetlin

W każdej chwili możesz zmienić swoje życie i wpuścić do niego odrobinę magii * Obudź świadomość, która pomoże Ci dokonać prawdziwych zmian * Odkryj w sobie siłę, pozwalającą podejmować odważne decyzje * Naucz się żyć pełną piersią, zamiast tkwić w przeszłości albo bezczynnie marzyć o przyszłości Jeżeli boisz się spojrzeć w głąb siebie i otrząsnąć się z ograniczających Cię...

W każdej chwili możesz zmienić swoje życie i wpuścić do niego odrobinę magii

* Obudź świadomość, która pomoże Ci dokonać prawdziwych zmian
* Odkryj w sobie siłę, pozwalającą podejmować odważne decyzje

Jeżeli boisz się spojrzeć w głąb siebie i otrząsnąć się z ograniczających Cię przekonań, nigdy nie doczekasz się cudów w swoim życiu Chcesz zrobić coś znaczącego w swoim życiu? Odbyć kurs pilotażu, zrzucić kilka kilogramów, założyć firmę, wyjechać na drugi koniec świata, zrealizować wielkie życiowe marzenie? Co Cię powstrzymuje? Boisz się porażki? Powtarzasz sobie, że to niemożliwe? Wydaje Ci się, że znów się nie uda albo że Cię na to nie stać? Te negatywne myśli są skutkiem ograniczających przekonań, które zakorzeniły się w Twoim umyśle. Nawet jeśli mówisz, że chcesz być bogaty, Twoje przekonania uniemożliwiają Ci przyciągnięcie pieniędzy.

Przestań zatem użalać się nad sobą i narzekać, że nic Ci się nie udaje, a nawet jeśli coś wyszło, to i tak pewnie za chwilę legnie w gruzach. Wokół Ciebie cały czas wydarzają się małe cuda. Okazje czekają, by je złapać i wykorzystać. Czas, byś nauczył się zauważać te szanse i zaczął z nich czerpać garściami! Wykonując kolejne kroki opisane w tej książce, dowiesz się, jak zidentyfikować ograniczające przekonania, które tkwią w Twoim umyśle, i pozbyć się ich raz na zawsze. Gdy to zrobisz, otworzysz drzwi, za którymi czekają na Ciebie cuda bogactwa i obfitości.

Zmobilizuj się i dokonaj właściwego wyboru

Karol Cetlin | 2010-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2010

Polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym i zgłębiającym prawo przyciągania i jego sekrety. Książka wyjaśniła mi wiele rzeczy i zwróciła uwagę na sytuacja i zdarzenia o których wcześniej bym nie pomyślał. Brawa należą się Joe Vitale za stworzenie tej wspaniałej pozycji. Moja ocena 5 na 5, książkę kładę w mojej domowej biblioteczce na miejscu gdzie znajdują się najbardziej wartościowe pozycje.

Bozena | 2012-08-18
Przeczytana: 15 marca 2012

Jeśli chcesz czegoś więcej w życiu, niż szara egzystencja to polecam przeczytać tą książkę.

Aneta | 2015-01-27
patrycja0530 | 2014-06-29