Rodzinny galimatias

Seria: Tête à Tête
Wydawnictwo: Muza
Familienpackung
inga

Właściwie wszystko układa się tak, jak Andrea Schnidt sobie wymarzyła. Jest matką dwojga rozbrykanych maluchów, dumną właścicielką domku szeregowego i ku zadowoleniu krewnych - żoną prawnika. Z pozoru lepiej być nie może! Jednak niejaki pan Barts, który pojawia się w jej domu, by odczytać stan licznika, całkowicie wyprowadza Andreę z równowagi i staje się przyczyną najdzikszych fantazji. Nie ma wyjścia, coś musi się szybko wydarzyć! "Ja, Andrea Schnidt, nie dam się bez reszty wciągnąć w bagno domków szeregowych. Podejmuję walkę". Od jutra wszystko się zmieni. Więcej seksu, więcej napięcia, mniej legginsowych kreacji! Wejście w nowe życie wyobrażała sobie jednak trochę inaczej.

Intelektualna Przygoda | 2012-02-29

Typowa lektura na odmóżdżenie. Łatwo się czyta, autorka nie używa zbyt skomplikowanych sformułowań. Sama fabuła może nie jest wciągająca, ale poszczególne perypetie bohaterki i retrospektywne wycieczki są dość zabawne. Zakończenie dość przewidywalne.
Poza tym po przeczytaniu opisu na okładce spodziewałam się jakichś burzliwych relacji mężatki i pana z elektrowni. Rozczarowałam się jednak.

Kinga | 2013-01-13
Przeczytana: październik 2012

Książka z dowcipem (czasem kiepskim) pokazująca życie matki, żony i (prawie) kochanki. Zabawne sytuacje, wręcz przerysowane, dobra na wieczór po ciężkim dniu, kiedy nie chce się więcej myśleć.

mosquitokiller | 2011-08-16
Przeczytana: czerwiec 2011

Mało skomplikowana opowieść z mało porywającym dowcipem. Literaturze lekkiej, łatwej i przyjemnej mówię tak, ale całkowicie odmóżdżającej - zdecydowane nie.

Kamulka84 | 2011-09-06
Na półkach: Powieści, Przeczytane
Przeczytana: 05 września 2011

Łatwa, lekka, nieskomplikowana wersja Bridget Jones w wersji zamężnej. Książka dobra dla tych, co czasem lubią się "odmóżdżyć" i przeczytać coś niewymagającego myślenia i głębszych refleksji.

Tami Pluta | 2017-07-20
Przeczytana: lipiec 2016