KSIĄŻKI WYBRANE: Echo Park; Noce deszczu i gwiazd; Małżeństwo z nieznajomym; W imię miłości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
Echo Park; Nights of rain and stars; Married to a stranger; Things we do for love
czteropak
A--

Skrócone wersje powieści:
1. Echo Park / Michael Connelly ; [tł. Robert Sudół].
2. Noce deszczu i gwiazd / Maeve Binchy ; [tł. Anna Bańkowska].
3. Małżeństwo z nieznajomym / Patricia MacDonald ; [tł. Marcin Stopa].
4. W imię miłości / Kristin Hannah ; [tł. Marcin Wróbel].

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nie bardzo lubię takie opowiadania zbiorowe, a zwłaszcza, jeśli są skrócone. Choć wyciągając średnią uznaję ten zbiór za przeciętny - najbardziej chyba podobał mi się "Echo Park" (najwięcej szczegółów i ciekawie napisana), a najmniej "Małżeństwo z nieznajomym" (niezbyt dokładna i nie wciągnęła mnie). Ale polecam czytać "pełne wersje" niż takie zbiorowe powieści - na pewno są lepsze.

Jolanta Leśniak | 2012-02-27
Przeczytana: 24 lutego 2012

Małżeństwo z nieznajomym mnie denerwowało. Bohaterka , której na nogę założono ok. 200 szwów,biega, przedziera się przez miejsca trudne do przebycia i pokonuje duże odległości. Do tego te szwy "puszczają" i krwawią co chwilę , a ona jak ta ...sarenka.Mąż też ukrywa przed nią ,wg mnie zupełnie bez sensu,różne zaszłości. Bardzo mi ten brak logiki przeszkadzał w czytaniu.

Madelaine | 2015-02-20
Przeczytana: 18 lutego 2015

Przeczytałam tylko "Małżeństwo z nieznajomym" bo tylko ta historia dała radę mnie wciągnąć. Opowieść nie jest jakaś super hiper wybuchowa ale przeczytałam Ją w jeden dzień, podejrzewając wszystkich po kolei. Ciekawa, trzymająca w napięciu. Polecam :)

Ewelina | 2013-10-23

W imię miłości, małżeństwo z nieznajomym.

Daga95t | 2016-01-28
Narcyza | 2015-07-08