6 (51 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Shattered; Villa; Eddie's bastard; Summer Island
czteropak
Xsenia

Skrócone wersje powieści: 1. Kryształowy koń / Dick Francis ; [tł. Piotr Art]. 2. Willa / Nora Roberts ; [tł. Anna Kołyszko]. 3. Bękart Eddiego / William Kowalski ; [tł. Michał Ignar]. 4. Wyspa pojednania / Kristin Hannah ; [tł. Barbara Cendrowska]. Kryształowy koń Gerard Logan, znany producent szkła artystycznego, traci najbliższego przyjaciela w tragicznym wypadku podczas wyścigów...

Skrócone wersje powieści:
1. Kryształowy koń / Dick Francis ; [tł. Piotr Art].
2. Willa / Nora Roberts ; [tł. Anna Kołyszko].
3. Bękart Eddiego / William Kowalski ; [tł. Michał Ignar].
4. Wyspa pojednania / Kristin Hannah ; [tł. Barbara Cendrowska].

Kryształowy koń

Gerard Logan, znany producent szkła artystycznego, traci najbliższego przyjaciela w tragicznym wypadku podczas wyścigów konnych. Nagle odkrywa, że musi rozwikłać niebezpieczną zagadkę. Co zawiera skradziona taśma wideo, którą przyjaciel chciał mu powierzyć tuż przed śmiercią? I dlaczego tak wielu ludzi zrobiłoby wszystko, aby ją zdobyć?

Willa

Elegancką i piękną kobietę sukcesu, Sophię Giambelli i małomównego plantatora, Tylera MacMillana niewiele łączy poza jednym: prawami do starej, wspaniałej winnicy w kalifornijskiej Dolinie Napa. Kiedy sabotaż i inne niebezpieczeństwa zagrożą cennej spuściźnie, Sophia i Tyler staną się sprzymierzeńcami...

Bękart Eddiego

Mieszkający samotnie w starym, nawiedzanym przez duchy domu, dziadek Thomas jest ostatnim żyjącym przedstawicielem licznego niegdyś rodu Mannów. Tak przynajmniej sądzi, póki pewnego poranka nie znajdzie na progu swojej siedziby podrzuconego w koszyku niemowlaka. Jedno jest pewne: pustelnicze dotychczas życie dziadka zmieni się nie do poznania.

Wyspa Pojednania

Ruby Bridge, próbująca swoich sił w świecie rozrywki, za maską żartów skrywa gorycz, która nie opuszcza jej od szesnastego roku życia, kiedy to nieoczekiwanie matka, Nora, porzuciła rodzinę. Gdy uległa poważnemu wypadkowi, Ruby – choć niechętnie – zgadza się zająć matką. Wraca na idylliczną wyspę dzieciństwa. Tu odkrywa sekrety, które na zawsze odmienią jej przyszłe życie.

źródło opisu: opis własny

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 18 stycznia 2011

"Klęcząc na podłodze i przyciskając opatrunek do ucha, podniósł głowę i spojrzał na mnie." (Reader's Digest)

Boorija | 2017-01-17
Przeczytana: 2003 rok