Potwór

Wydawnictwo: Amber
Monster
srebrna seria, amber
monica

W zakładzie dla umysłowo chorych przestępców przebywa psychopatyczny morderca. Jego przypadek jest wyzwaniem dla doktora Delaware. Mężczyzna potrafi przewidzieć kolejne brutalne zabójstwa, których seria wstrząsa Los Angeles. Szukając rozwiązania zagadki, Alex odkrywa przerażającą zbrodnię zrodzoną przez zło i szaleństwo...

źródło opisu: Amber, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Michał | 2012-11-29
Przeczytana: listopad 2011

Zacząłem od środka serii. Poszła pod nóż jako pierwsza. Nie mogłem przestać czytać ale leżałem wtedy w szpitalu. Bomba
Od tej książki zaczęła się moja przygoda z twórczością Kellermana. Nie załuję.

betina360 | 2012-10-23
Na półkach: Przeczytane, Kellerman

troche przewidywalna aczkolwiek ciekawie napisana i daje do myslenia

AlexDelaware | 2013-02-27
Przeczytana: 18 lutego 2013

Jedna z lepszych części o drze Delaware.

kasiaaa | 2013-10-22

Wciągająca i pełna zagadek opowieść o psychologu dziecięcym. Doktor Delaware próbuje rozwiązać kolejną zagadkę brutalnych morderstw, które wstrząsają Los Angeles. Czy mu się uda? Przypadek psychopatycznego mordercy przebywającego w zakładzie dla umysłowo chorych jest dla niego wyzwaniem. W końcu jest psychologiem. Bardzo wciągająca i ciekawa powieść dla wielbicieli tego gatunku.

Gabriela Ozon | 2010-07-05

Trzymający w napięciu psychologiczny dreszczowiec. Autor wiele scen opisuje naprawdę realistycznie dzięki czemu książkę czyta się z zapartym tchem i z bijącym sercem czeka się na rozwiązanie, które niestety nie jest tak zaskakujące. Jedyny minus tej książki.

kina | 2015-11-13
Na półkach: Przeczytane, Ebook