tasiemiec 
Miłośnik wirtualnych przygód - jeśli w moich rękach nie ma książki, jest w nich pad od PS4. Uwielbiam zespół System Of A Down oraz święty spokój.
mężczyzna, Derby, status: Czytelnik, ostatnio widziany 7 godzin temu
Teraz czytam
  • Ziemie Jałowe
    Ziemie Jałowe
    Autor:
    Roland z Gilead ma nowych towarzyszy krucjaty- Eddiego i Susannah. Zaczyna się dla nich czas nauki, zdobywania nowych umiejętności: tymczasem rewolwerowiec stopniowo traci zmysły. Bohaterowie pod...
    czytelników: 7600 | opinie: 169 | ocena: 7,71 (3973 głosy) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-02-12 17:14:23
Ma nowego znajomego: Scarlettrose
 
2019-02-09 13:44:54
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Zdrowia:)

Na szczęście dzięki książkom mozna się 'przeteleportować' do innego wymiaru i choć na chwilę opuścić schorowaną powłokę. Kiedyś jak miełem zapalenie oskrzeli to bardzo poratował mnie Harry Potter:)

więcej...
 
2019-02-08 17:03:12
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Moja podróż do Mrocznej Wieży stanęła w miejscu. Może w ten weekend uda mi się zrobic choć kilka kroczków?

Ziemie jałowe Ziemie jałowe

więcej...
 
2019-02-04 11:15:07
Ma nowego znajomego: Kiwi_Agnik
 
2019-02-01 21:20:34
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Dalej gonię za Mroczną Wieżą:)

Ziemie Jałowe Ziemie Jałowe

więcej...
 
2019-02-01 19:26:54
Ma nowego znajomego: Magdalena
 
2019-01-28 20:38:15
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Może warto wrócić i się przekonać?:)

Powołanie trójki, jeżeli mogę tak powiedziec po przeczytaniu dwóch i pół części tej sagi, to moja ulubiona książka. Motyw z drzwiami, homarokoszmary i Władczyni Mroku ze swoimi osobowościami...tam roiło się od pomysłów. Trójka narazie kuleje pod tym względem, strasznie opornie mi to idzie. Mam jednak zaufanie do Mistrza i na pewno dobrnę do końca tej...
Może warto wrócić i się przekonać?:)

Powołanie trójki, jeżeli mogę tak powiedziec po przeczytaniu dwóch i pół części tej sagi, to moja ulubiona książka. Motyw z drzwiami, homarokoszmary i Władczyni Mroku ze swoimi osobowościami...tam roiło się od pomysłów. Trójka narazie kuleje pod tym względem, strasznie opornie mi to idzie. Mam jednak zaufanie do Mistrza i na pewno dobrnę do końca tej części i prędzej czy później sięgnę po następne.

pokaż więcej

więcej...
 
2019-01-27 20:42:17
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Z tego co ogólnie słyszałem, to te późniejsze części zyskują bardziej na jakośći, ale mnie ten cykl i tak zainteresował od początku. Zacząłem nietypowo, bo od drugiej części - dopiero później przeczytałem 'jedynkę'. Potem ponownie przeczytałem część drugą i teraz część trzecia. To wszystko ciągnie się już prawie dziesięć lat, więc w takim tempie prędko do Mrocznej Wieży nie dotrę :P

więcej...
 
2019-01-26 22:23:34
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Na razie King 'wprowadza' mnie w swój świat:)
Wierzę, że jak zwykle te wszystkie z pozoru nieistotne szczegóły nabiorą sensu później. Jeśli chodzi o czystą akcję to poza początkową sceną walki z niedźwiadkiem to nie ma na oczym oka zawiesić, stąd moje znużenie. Mam nadzieję, że na kolejnych stronach będzie lepiej.

@Beata - który tom należy do Twoich ulubionych?

więcej...
 
2019-01-25 20:06:45
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

Oczekując na lutowe wyzwanie czytelnicze, w weekendzik poczytam sobie

Ziemie Jałowe Ziemie Jałowe

200 stron za mną i jak na razie nie porywa...

więcej...
 
2019-01-21 09:16:53
Ma nowego znajomego: Danny7
 
2019-01-18 20:49:26
Wypowiedział się w dyskusji: Czytamy w weekend

W weekend czytam sobie:

Ziemie Jałowe Ziemie Jałowe

Już dawno nie czytałem żadnego fantasy, a i za Kingiem się zdążyłem stęsknić.

więcej...
 
2019-01-17 11:31:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Czytałem w tamtym roku, ale zaponiałem dodać opinii:) Zacznę może w ten sposób: Jak wiele pamiętam z tej lektury po zaledwie kilku miesiącach? Nie za wiele, muszę przyznać. Na pewno byłem pod wrażeniem atmosfery, bo autorka mnóstwo miejsca poświęciła żeby stworzyć unikalny klimat i to zdecydowanie na plus. Pomimo wszelkich starań, nie jestem sobie w stanie przypomnieć jak cała historia się... Czytałem w tamtym roku, ale zaponiałem dodać opinii:) Zacznę może w ten sposób: Jak wiele pamiętam z tej lektury po zaledwie kilku miesiącach? Nie za wiele, muszę przyznać. Na pewno byłem pod wrażeniem atmosfery, bo autorka mnóstwo miejsca poświęciła żeby stworzyć unikalny klimat i to zdecydowanie na plus. Pomimo wszelkich starań, nie jestem sobie w stanie przypomnieć jak cała historia się skończyła. Być może jest to kwestia mojej słabej pamięci, ale istnieją książki, które przeczytałem dziesięć czy piętnaście lat temu i wciąż potrafię sobie przypomnieć ich finał więc zakładam, że 'Kobieta w czerni' skończyła się w mało wyszukany sposób. Przepraszam za tak mało konkretną i opartą na mglistych wspomnieniach opinię.

pokaż więcej

 
2019-01-17 11:19:02
Dodał książkę na półkę: Teraz czytam
Autor:
Cykl: Mroczna Wieża (tom 3)
 
2019-01-16 09:38:34
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Wyzwanie LC 2019
Autor:
Cykl: Myron Bolitar (tom 11)

Coben to jeden z tych pisarzy, który zawsze trzyma poziom. Nie trafiłem jeszcze na żadną książkę, która byłaby rozczarowaniem, ale z drugiej strony nie przeczytałem też nic, co wbiłoby mnie w fotel. 'W domu' to idealny przykład solidnego, pisarskiego rzemiosła Cobena. Podobał mi się pomysł ną tą historię, zarówno jak jej satysfakcjonujące rozwiązanie, którego się nie spodziewałem, za co... Coben to jeden z tych pisarzy, który zawsze trzyma poziom. Nie trafiłem jeszcze na żadną książkę, która byłaby rozczarowaniem, ale z drugiej strony nie przeczytałem też nic, co wbiłoby mnie w fotel. 'W domu' to idealny przykład solidnego, pisarskiego rzemiosła Cobena. Podobał mi się pomysł ną tą historię, zarówno jak jej satysfakcjonujące rozwiązanie, którego się nie spodziewałem, za co oczywiście brawa. O ile pierwsza połowa książki jest przyzwoitym czytadłem, tak druga wciągnęła mnie na tyle, że skończyłem czytać dopiero po północy. Co mnie czasami lekko irytowało podczas lektury, to nieco suche dialogi i dziwny zbiór postaci, które nie wnosiły zbyt wiele do samej historii (zapaśniczki i tranwestyta?), ale to już jedenasty odcinek sagi z Myronem i może po prostu o czymś nie wiem, bo nie czytałem wszytskich części. Tak czy inaczej, polecam.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
157 87 1451
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (55)

Ulubieni autorzy (5)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd