Kupiona narzeczona

Tłumaczenie: Blanka Kuczborska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The bought bride
Wanda

To były ciężkie i niebezpieczne czasy dla Angielek, samotnie zarządzających rodowymi majątkami. Król, który z normańskich rycerzy chciał uczynić angielskich barnów, nie pozostawiał im wyboru. Jeśli nie zgadzały się poślubić wskazanego przez władcę kandydata, oczywiście Normana, traciły dom i ziemie, a często szły na poniewierkę. Lady Rhoese broniła się tak długo jak zdołała. W końcu musiała wyjść za mąż za Judhaela de Brionne'a. Postanowiła jednak wziąć odwet na mężu za wszystkie doznane od najeźdźców krzywdy.

źródło opisu: Harlequin, 2006

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Amoretta | 2015-03-03
Przeczytana: 03 marca 2015

Może być, choć szybko o niej się zapomina. Piękna dziewczyna, lady Rhose, musi poślubić Normana. Przypada jej przystojny, bogaty Jude. W dwa tygodnie są zakochani i szczęśliwi. Koniec.

pennylancaster | 2016-09-27
pati0912 | 2016-08-23