Cezar płaci denara

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
83-211-1313-3
historyczna
Fox

Akcja powieści rozgrywa się w pełnym intryg otoczeniu cesarza Konstantyna Wielkiego w czasach, gdy chrześcijaństwo po okresie prześladowań staje się oficjalną religią państwową. Główny bohater wybiera chrześcijaństwo nie wiedząc dokąd zaprowadzi go ten wybór. Duchowe rozterki, głębokie przeżycia i zmaganie z samym sobą w obliczu Chrystusa, przyćmiewają rozgrywki polityczne stronnictw na...

Główny bohater wybiera chrześcijaństwo nie wiedząc dokąd zaprowadzi go ten wybór. Duchowe rozterki, głębokie przeżycia i zmaganie z samym sobą w obliczu Chrystusa, przyćmiewają rozgrywki polityczne stronnictw na cesarskim dworze.

Fox | 2010-10-15
Edyta | 2016-01-08