Chłopiec lew. Pościg

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota Wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Chłopiec lew

Charlie Ashanti ucieka z sześcioma pięknymi lwami, tęskniącymi za sawanną Afryki. Obiecał im pomóc dotrzeć do ojczyzny, ale ma własne kłopoty. Podstępny Maccomo, treser lwów, czai się na niego na marokańskim wybrzeżu. By ratować siebie i lwy, Charlie musi zaufać nowym przyjaciołom. Zna mowę kotów, ale czy potrafi zwęszyć niebezpieczeństwo? Jedno jest pewne: pościg trwa!

źródło opisu: http://ksiazki.polter.pl/Chlopiec-lew-Poscig-n14390

źródło okładki: http://ksiazki.polter.pl/Chlopiec-lew-Poscig-n14390

Maggie_Rose Black | 2012-01-04
Przeczytana: 03 stycznia 2012

"Chłopiec Lew. Pościg" to druga część serii o chłopcu znającym mowę kotów. Charlie Ashanti mimo młodego wieku przeżył bardzo wiele. Porwali jego rodziców, uciekł z rąk złego Rafeigo, pracował w cyrku, z którego później uciekł razem z lwami, zaprzjaźnił się z bułgarskim królem Borysem,... Mogłabym tak jeszcze trochę wymieniać. Książka jak widać jest pełna akcji i przy tym zaskakuje. Zaskoczyło mnie to kim okazała się Mabel. Książka bardzo mi się podobała, tak jak pierwsza część nie jest to literatura najwyższych lotów, ale miło spędziłam czas czytając ją.

natkaaa003 | 2016-09-15
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane