Zielinka. Zbuntowana czarodziejka

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Zielinka ma 11 lat i zupełnie nie interesuje się magią. Gorzej - twierdzi, że chce być jak inne dziewczynki. Nie ukrywa zdegustowania, gdy przygląda się, jak matka przygotowuje specjalną potrawkę, którą zamierza otruć psa sąsiadów. Urszula, matka Zielinki jest więc zaniepokojona. Jak każda czarownica przywiązuje dużą wagę do tego, by przekazać ten szczególny dar córce. W ostateczności...

Urszula, matka Zielinki jest więc zaniepokojona. Jak każda czarownica przywiązuje dużą wagę do tego, by przekazać ten szczególny dar córce. W ostateczności decyduje, że przez jeden dzień w tygodniu dzieckiem będzie się zajmować jej babcia, Anastabota, z którą - jak się zdaje - dziewczynka świetnie się rozumie.

Rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie. Można nawet powiedzieć, że przekraczają oczekiwania Urszuli. Sprawy posuwają się zdecydowanie za daleko…

źródło opisu: www.empik.com

Basiasup | 2011-06-10

Czytałam i jakoś mnie nie wzięło. Wydarzenia pokazywane są z różnych perspektyw co fajnie by wyszło, gdyby nie było to ciągle to samo wydarzenie! Można przeczytać, jeżeli nie ma się już nic ciekawego do zrobienia..

katalina | 2014-08-14

Zapamuętałam z niej tylko że tekst książki był zielony :)

| 2013-11-10

Fajna książka młodzieżowa. W rozdziałach ,,z punktu widzenia..." mogły być jakieś nowe historie, ale ogólnie książka bardzo fajna! :)

Patrycja | 2012-04-20
Przeczytana: lipiec 2008

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dostałam tą książke w podstawówce, noi cóż, musiałam przeczytać. Dobra książka dla dzieci w wieku 9-10 lat, starszym nie polecam.

poli200202 | 2013-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2013

Ta książka też mi się bardzo ale to bardzo spodobała.

Mia-Meow | 2011-06-10

Nawet,nawet..czasem tylko nudnawe