Zakręcona na Maksa

Seria: Seria w kratkę
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Agnieszka, Maks
Barbara

Czy pamiętnik nieksiężniczki może konkurować z dziennikami prawdziwych księżniczek? To pytanie nurtuje Agnieszkę Sosnę, na pozór zwykłą dziewczynę, która opisuje ważne wydarzenia ze swojego życia i pragnie być pisarką. Agnieszkę rozpiera energia, jest otwarta na świat i totalnie "zakręcona" – tak ogólnie, ale i szczególnie: na Maksa, kolegę starszego brata. Ma też mnóstwo pomysłów na to, jak zostać kobietą sukcesu – urządza wyprzedaż ubrań mamy, zakłada najlepszy na świecie zakład kosmetyczny, a także organizuje schronisko dla zwierząt. Nic więc dziwnego, że ciągle wpada w tarapaty, a jej zapiski tętnią życiem i humorem.

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

Jungra | 2011-06-23
Przeczytana: czerwiec 2011

OPIS:
Agnieszka Sosna jest bardzo zakręconą dziewczyną . Ma masę różnych ,zwariowanych pomysłów.Ma starszego brata Piotrka ,który ciągle powtarza jej,że jest beznadziejna .Agnieszka pisze pamiętnik NIE KSIĘŻNICZKI.Ma ona psa wabiącego się Foka.Jej dziwnym pomysłom nie ma końca. Pomysłami są m.in. ślub Foki ze Znajdkiem , lonżowanie psa,którego dziewczynka wyobraża sobie jako konia,sprzedaż odzieży mamy i wiele,wiele innych dziwnych pomysłów.Agnieszka ma bardzo bujną wyobraźnię.Potrafi zmienić zwykłego psa w konia jak wyżej podałam . Wpada na coraz to nowsze ,ciekawsze według niej pomysły. Wyobraża sobie swojego księcia i konia Sanni .Dziewczyna pragnie być księżniczką ,ale jak twierdzi z jej drzewiastym nazwiskiem nigdy tego nie osiągnie. Jej pragnienie sprawia się trochę "obsesją".Jest ona również "zauroczona" w koledze brata - Maksie ,który według niej podobny jest trochę do jej wymarzonego księcia z bajki.

MOJA RECENZJA:

Opowieść o zwariowanej dziewczynie chcącą stać się...

Gossip Girl | 2014-07-24

Po przeczytaniu tej książki uznałam że nigdy więcej nie sięgnę po książkę pani Ewy. Czytając ją czułam jakby pisała ją sama nie wiem może 6 latka. Postacie były dziwne, a "akcja" okazała się o wiele inna niż w opisie. Naprawdę bardzo się na niej zawiodłam, myślałam że to będzie fajna, lekka lektura ale wcale taka nie była. Żałuję że ją kupiłam i marnowałam na nią czas. Nie polecam

| 2016-03-16
Przeczytana: 01 marca 2016

Książka autorstwa Ewy Grętkiewicz. Główną bohaterką jest Agnieszka Sosna- bardzo pomysłowa dziewczyna,która ma 1000 pomysłów na minutę. Nie potrafi się nudzić. Książka opowiada o jej przygodach oraz o życiu codziennym. Jednak mnie się nie podobała.

Zetka | 2013-04-27
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Przeczytałam połowę tej książki i zrezygnowałam... Nie podoba mi się i żałuję, że ją kupiłam :( zachęcający tytuł i opis ale niestety to chyba wszystko co mi się w niej spodobało :(
Nie plecam

Luna | 2015-05-27
Przeczytana: 30 maja 2015

pOLECAM NA POPRAWĘ HUMORU!!! ;)

zaradna10 | 2013-05-24
Przeczytana: 24 maja 2013

To jest najciekawsza książka którą dotychczas czytałam.. Polecam !!!

werka123 | 2016-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2016