Miętuski i komórka miłości

Tłumaczenie: Monika Dobija
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Die Pfeffermiezen und das Libeshandy
dziewczyny, przyjaźń, miętuski

Miętuski to cztery najlepsze przyjaciółki: Emily, Ratze, Lou i od niedawna Maleen. Nieustannie toczą walkę z grupą zwaną JEMAYUS, od imion należących do niej chłopców: Jespera, Maxa i Yussufa. A w szkole niezbyt lubią się z zadzierającymi nosa dziewczynkami z grupy przezywanej Hrabiankami. Tym razem Miętuski są wściekłe, bo ktoś ukradł kickboard Emily. Podejrzewają oczywiście JEMAYUS. Szukając kickboarda, znajdują komórkę należącą do Maxa. Takiej okazji nie mogą przegapić! Wpadają na iście szatański plan, dzięki któremu zamierzają upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: odzyskać własność Emily, a jednocześnie utrzeć nosa Hrabiankom. Czy uda się zrealizować plana I jakie komplikacje, bo bez tych oczywiście obejść się nie może, spowodujea Dowiesz się, sięgając po kolejną część przygód zwariowanych Miętusek.

Caramel8981 | 2014-01-26

Czytałam tą książkę gdy byłam małym dzieckiem. To było coś dla mnie, ta powieść opisywała moje dzieciństwo. Życie przyjaciół i ich kontakty bardzo mi się podobały. W sam raz dla nastolatków.

koniaralisa13 | 2015-06-16
Przeczytana: 13 czerwca 2015

Kolejna część o przygodach Miętusek!!!!!!!!!:) Polecam naprawdę!!!! ;)

Tylkomagiaslowa | 2015-08-21
Irmina | 2014-08-19