Zemsta

The deception
83-7157-356-1
romans
Wanda

Z okładki: Droga czytelniczko, pozwól mi wyjaśnić Ci pokrótce pewne sprawy. To nie ja wpadłam na pomysł, by wciągnąć w pułapkę i skłonić do małżeństwa najlepszą partię w całej Anglii, hrabiego Greystone'a. To mój wuj uknuł ten spisek. Gdyby nie śmierć mojego ojca, wuj nie miałby nade mną takiej władzy. A tak jestem hrabiną i żoną. Rola hrabiny nie byłaby taka straszna, rola żony - tym bardziej... Gdyby nie groźba, że zakocham się po uszy we własnym mężu.

Magdalena | 2013-05-12
Przeczytana: 12 maja 2013

Eh no ja to chyba wolę jak są przemyślenia z obu stron, bo myśli i uczucia głównej bohaterki są. No są i to by było na tyle. Młodziutka dziewczyna czasami głupia, że aż boli. Dialogi takie sobie. Ona go pokochała ( nie wiem kiedy) on ją też ( tego to już na prawdę nie wiem jakim cudem). Trochę to wszystko mętne ( tyle tych "złych" postaci), bohaterowie poboczni są, ale nic nie wnoszą. Akcji brak. Czytałam co któreś zdanie, ale opuszczałam całe strony.

emi | 2012-08-30
Przeczytana: sierpień 2012

Nic, czego wcześniej już by nie było. Bohaterka przerażała naiwnością i swoją pseudoidealnością. Książka nie jest najgorsza z najgorszych. Wystawiłam trójkę, bo przez cały czas się śmiałam. Zaczęłam odpadać, kiedy Kate zaczęła powtarzać w myślach, jak bardzo kocha Adriana. To było prze słodkawe przeżycie.

alja | 2016-11-12
Przeczytana: 13 listopada 2016