Bursztynowa plaża

Tłumaczenie: Anna Kruczkowska
Cykl: Donovanowie (tom 1)
Wydawnictwo: Libros
Amber beach
romans, literatura dla kobiet
Wanda

Honor Donovan jest bystrą kobietą interesu, ale ojciec i bracia nie dopuszczają jej do uczestnictwa w operacjach handlowych rodzinnego przedsiębiorstwa. Kiedy jej ukochany brat, Kyle, znika w nieznanych okolicznościach wraz z ładunkiem bursztynu o kolosalnej wartości, Honor postanawia sama - wbrew rodzinie - rozpocząć poszukiwania brata i bursztynowego skarbu. Z wynajętym przewodnikiem, przystojnym Jakiem Mallorym, wyrusza łodzią w rejon Wysp San Juan w północno-zachodniej części Pacyfiku. Początkowa wzajemna nieufność młodych przeradza się w namiętne uczucie... Czy mimo przeciwności losu, intryg i zdrad uda im się rozwikłać tajemnicę zaginięcia skarbu? Czy Honor odnajdzie brata i oczyści go z hańbiących zarzutów?

Karolina | 2012-08-07
Przeczytana: sierpień 2012

Bardzo fajna.Chociaż muszę przyznać, że dość zawiłe te powiązania, raz z rządem, drugi raz z Rosją, a tu znowu z kim innym. Fajnie opisany romans, chociaż niektóre teksty rozbawiły mnie do łez:)Miło się czytało:)

Szana | 2013-10-25

Bardzo podoba mi się Jake.

ejwa1960 | 2016-09-16
Przeczytana: 17 września 2016