Witaj, mroku

Wydawnictwo: Świat Książki
Hello, Darkness
radio, morderca, zemsta
dona

Paris Gibson prowadzi w radiu popularne nocne audycje. W jednej z nich radzi słuchaczce, by rzuciła swego chłopaka. Ten po pewnym czasie dzwoni do Paris i oświadcza, że najpierw zamorduje ukochaną, która chciała z nim zerwać, a potem zemści się na niej - za to, że tak jej poradziła. I zrobi to w ciągu 72 godzin... Rozpoczyna się wyścig z czasem.

Monika | 2013-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 02 października 2013

Uwielbiam thrillery pani Sandry Brown.
Niestety, "Witaj, mroku" to najsłabszy z thrillerów autorki, jaki do tej pory przeczytałam. Brak mu polotu, energii. Język też kuleje :( Jestem ogromnie zdziwiona, że takie "dzieło" wyszło spod pióra tej pisarki.
Zdecydowanie nie polecam na pierwsze spotkanie z panią Sandrą.

Marta Bilewicz | 2012-03-07
Przeczytana: 07 marca 2012

Z całą moją sympatią dla Sandry Brown i jej książek, które bardzo lubię i staram się czytać każdą, jaka się ukazuje, "Witaj, mroku" wypada na tle innych dość blado. Po "W objęciach chłodu" i "Pozory mylą", które przeczytałam w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy, tę męczyłam kilka dni. I mam mieszane uczucia. Książka jest ciekawa i czyta się nieźle, ale dziwnie odstaje w porównaniu do innych tej autorki - stąd moja niższa ocena. Generalnie ciekawy pomysł, ciekawe postaci i prawie że do końca nie wiadomo, kto jest mordercą (ja się nie mogłam zdecydować, który z dwóch).

Na pewno polecam każdemu fanowi autorki.

Ziraelka | 2013-11-11
Przeczytana: 31 października 2013

Przeciętniak, który moim zdaniem nie trzyma standardów Sandry Brown.

fisia | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016

Jak na pierwsze zetknięcie z twórczością Sandry Brown jestem na "tak". Książka wciągnęła mnie i to co najbardziej lubię, do samego końca nie można było obstawić kto jest mordercą. Czytając poniższe komentarze jestem niezmiernie ciekawa kolejnych pozycji z mojej listy tejże autorki.

dona | 2010-03-27
Przeczytana: 27 marca 2010

Kolejna super powieść Sandry Brown!

Fonin | 2011-08-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 14 sierpnia 2011

Z tą autorką spotkałam się już kilka lat temu, kiedy to w dzień wigilii przyszła paczka z jej książką. Schowałam się w pokoju ignorując przygotowania świąteczne i zaczytałam się w pięknej historii miłosnej. Od tego czasu Sandra Brown zagościła u mnie na szczycie listy ulubionych autorek romansowych. Dlatego to ona, a nie tak przez wszystkich uwielbiana Nora Roberts, która wydaje książki z szybkością karabiny maszynowego, jest dla mnie zdecydowanie i nieodwołalnie Królową Romansu.

Tak więc kiedy tylko natkną się na jakąś, nieprzeczytaną przeze mnie książkę pani Brown oczywiście ją sobie pożyczam (z pytaniem lub bez :D). Tak było i w tym przypadku.

Paris Gibson prowadząca nocną audycje w radiu 101,3 FM, otrzymuje telefon od swojego słuchacza. Z tajemniczym Valentinem rozmawiała już nie raz, więc początkowo nic jej nie niepokoi. Jednak z biegiem czasu zaczyna opanowywać ją strach, bo mężczyzna informuje ją, że za trzy doby zabije swoją dziewczynę, która po radach przekazanych jej...

Małgorzata Chabzda | 2013-09-24
Przeczytana: maj 2013

Przejmująca opowieść o kobiecie ściganej przez demony przeszłości, wplątanej w koszmar, który staje się dla niej śmiertelnie niebezpieczny. Paris Gibson jest popularną prezenterką w nocnej audycji radiowej, w której rozmawia ze słuchaczami. Do czasu gdy otrzymuje telefon od słuchacza, który przedstawia się jako Valentino i objecuje Paris zemstę za radę, jakiej udzieliła na antenie jego dziewczynie. Dziewczyna od niego odeszła, a teraz on za siedemdziesiąt dwie godziny zabije najpierw ją, a potem Paris.

Paulina Kucińska | 2015-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Budując szczęście na czyimś nieszczęściu wcale nie jest tak cudowne, jak opisuje autorka. Cudowna ona i on, którzy kochają się od pierwszego wejrzenia, ale nie mają odwagi aby się przyznać przed osobą, która powinna wiedzieć...Nie podobała mi się krótko mówiąc.

kriget | 2013-06-22

Przychodzi mi do głowy jedynie: 'może być'. Całkiem niezła, ale nie zachwyca, nie ma w sobie czegoś, co przyciąga do książki po raz kolejny.

Agnieszka | 2016-02-04

Szczerze ..po opiniach nie spodziewałam się zbyt wiele ...ale nie mogę powiedzieć ,że żałuję chwil spędzonych nad tą książką .