Anatomia dyskursu. Wiedza o literaturze z punktu widzenia obserwatora III

Wydawnictwo: Atut

Anatomia dyskursu to zbiór artykułów powstałych na bazie referatów wygłoszonych podczas III Ogólnopolskiej Sesji Naukowej Teoria literatury i metodologia badań literackich, która już tradycyjnie odbyła się w pierwszy weekend czerwca (1-3) 2007 roku. Stanowi ona trzeci tom serii Wiedza o literaturze z punktu widzenia obserwatora wydawanej przez Międzyinstytutowe Koło Naukowe Teoretyków Literatury obserwator/beobachter.

halszka31 | 2011-10-13
Na półkach