Płeć poligamiczna

The Polygamous Sex
978-0491017374
angielski
Grzegorz

W książce "Płeć poligamiczna (Polygamous Sex)" Esther Vilar kontynuuje - rozpoczęte w "Tresowanym mężczyźnie (Manipulated Man)" - rozważania na temat relacji między płciami i funkcjonowania społeczeństwa. Na ostatniej stronie okładki czytamy, że to książka o miłości, a więc ... mamy tutaj opisanie zjawisk takich jak: miłość altruistyczna, egoizm w miłości, seks a miłość, skąd bierze się tytułowa poligamia a więc kochanki i młodsze partnerki, prostytucja, czym jest pornografia, co kieruje ludźmi takimi jak Józef Fritzl.

Grzegorz | 2010-09-27
Przeczytana: 27 września 2010