Wspomnienia

Tłumaczenie: Anna Abramowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Memories
romans historyczny
Wanda

Trwa wojna. Między młodą angielską arystokratką a amerykańskim lotnikiem wybucha wielkie uczucie. Ale dziewczyna poświęca miłość, kiedy z frontu wraca jej ciężko ranny mąż. Mijają lata, lecz zakochani nie potrafią o sobie zapomnieć. Żyją nadzieją, że kiedyś spotkają się znowu. Pewnego dnia marzenie staje się rzeczywistością...

Sakarya | 2014-09-01
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Nie urzekła mnie ta historia.
Ona jest angielską pielęgniarką w szpitalu wojskowym, której mąż walczy w Afryce. On przystojnym amerykańskim pilotem. Spotykają się i zakochują w sobie bez pamięci. On wyrusza na ostatnią misję i zostaje uznany za zaginionego. Wraca jej ciężko ranny mąż i ona postanawia pozostać przy mężu. Wtedy wraca on, ale ona decyzję już podjęła. Spotykają się po 20 latach. Ich miłość nie wygasła.
Jak dla mnie za dużo tu psychologicznych rozmyślań a za mało akcji.

alicjatechnikfarm | 2014-11-10
Na półkach: Romans, Przeczytane