978-83-7648-127-2
bajka, czarownica, kot, diabeł, anioł
Pistacia

Nominacja do nagrody w konkursie Książka Roku 2009 Polskiej Sekcji IBBY w kategorii graficznej. "Historia dosyć niebrzydka o kocie i margerytkach" – zabawna historyjka, jak to pies może zakochać się w kocie. "Niedzielne popołudnie z diabłem i aniołem" – opowieść o przygodach pewnego chłopca, który nie może się zdecydować, czy słuchać podszeptów Diabła, czy kierować się wskazówkami...

"Niedzielne popołudnie z diabłem i aniołem" – opowieść o przygodach pewnego chłopca, który nie może się zdecydować, czy słuchać podszeptów Diabła, czy kierować się wskazówkami Anioła.

"Buty pani czarownicy" – historia o tym, co się może wydarzyć, kiedy czarodziejskie buty czarownicy dostaną się w niepowołane ręce.

[opis wydawcy]

Nesania | 2016-08-28