Orientalny książę

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jedwabna trylogia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Silk and shadows
83-7157-419-3
romans
Wanda

Dziki i wolny niczym jastrząb, nazywa siebie Wędrowcem. Niezwykle przystojny i bajecznie bogaty mężczyzna wdziera się przebojem do londyńskiego towarzystwa, by utkać sieć wokół pięknej i dumnej Lady Sary St.James, która wkrótce ma poślubić innego. Sara poznaje smak zakazanej namiętności, lecz tylko moc miłości może przedrzeć zasłonę milczenia, którą Wędrowiec okrywa sekrety własnej przeszłości i swoją misję.

Bardzo zachwycona jestem romansem, urzekł mnie i zachwycił bardzo przyjemny, fajny miło się czytało przyjemny relaks miałam.

wiola | 2015-02-19

Książka utrzymana w ramach romansu który dzieje się w Anglii. Tytułowym orientalnym księciem okazuje się anglik z pochodzenia. Książkę czyta się szybko, kilka absurdów przeszkadza ale są do zniesienia. Reszta książki nie powala ale i też nie przynudza.

Karolina | 2015-11-25
Przeczytana: 20 października 2015

Orientalny Książę to pierwszaczęść Jedwabnej trylogii. Książka jak najbardziej ciekawa, z barwną fabułą i postaciami, choć gdy zaczynał ją czytać wpadła mi do głowy myś " mhm... raczej mnie to niezaciekawi". Jednak jak szybko wpadłat tak równie szybko wypadła, bo zanim się obejrzałam skończylam pierwszy tom 😉. Drugi tom mnie nie porwal, postacie spoko i w ogóle, ale główny wątek raczej średnio mi przypadł do gustu: robienie tajemnicy nie wiadomo z czego dziwne poczucie winy głównej bohaterki, nie mniej jednak skończyłam czytać. Trzeci tom trylogi skończyłam czytać z ciekawości, jak to rozwiąże sie ta "seksualna zagadka", bo oczywiście wszystko kręci się wokół miłości.

Kasia W-ka | 2014-01-31
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Cała trylogia jest piękna. Czasami tylko miałam wrażenie, że niektóre sytuacje, wydarzenia są naprawdę niepotrzebne i nic nie wnoszą do historii głównych bohaterów. Jednak całość czyta się super. Polecam!

gabith | 2011-03-11
Przeczytana: 10 marca 2011

Mniam! :)

Gabi | 2014-04-14
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Dla mnie książka jest rewelacyjna.

Pierwszy raz sięgnęłam po twórczość Mary Jo Putney... i spodobał mi się styl pisania tej pani.
Na pewno przeczytam niejedną jej powieść.

kindoffadreamer | 2016-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2016

Historia nie porywa, aczkolwiek książka napisana intrygującym językiem, wciąga od pierwszej strony. Z pewnością warto po nią sięgnąć w ramach relaksu.

Daria19932 | 2016-01-18
Przeczytana: 07 lutego 2014

Niby zwykły romans,a jednak coś co mnie zauroczyło w niej. Wątek miłosny jak to wątek ale opisy kultury rewaluacyjne.

ankrolik | 2016-10-31
Przeczytana: 16 listopada 2016