Hel kariery

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Czego właściwie potrzeba, aby wspinać się w hierarchii firmya Sama dobra praca to za mało a to, co daje ci płacę, nie daje ci awansu. Większości ludzi nie brakuje kompetencji. Jeśli jednak twoją ambicją jest wejść na ścieżkę kariery, kompetencja tego po prostu nie załatwi. Książka ta wyjaśnia koncepcję helu kariery a niesamowitego sekretu znanego nielicznym wybrańcom, sposobu pracy, który pozwala unosić się w górę, mijając tych wszystkich, którzy naiwnie pokładają nadzieje w tym, że ich talent zostanie dostrzeżony przez szefa. Prawdziwe uznanie i nagrody w pracy zdobywają ludzie, którzy potrafią zarządzać szefem, relacjami z innymi ludźmi i swoim środowiskiem w sposób bardziej świadomy i aktywny niż ci, którzy koncentrują się po prostu na tym, by arobić swojea. Hel kariery to inspirująca opowieść, która zmieni twój sposób patrzenia na pracę i sprawi, że to właśnie ty zajdziesz najwyżej po drabinie sukcesu. O AUOTORzE David Thompson przez ponad 15 lat pracował w dziedzinie rozwoju zawodowego w takich organizacjach jak Sainsbury, Canon, Morgan Stanley, Merrill Lynch. Ostatnio był dyrektorem działu rozwoju zawodowego i organizacji globalnego banku inwestycyjnego ABN AMRO. David Thompson występuje publicznie z wykładami na temat zarządzania talentami i rozwoju zawodowego. Był ekspertem ds... Budowy zespołu w programie Big Brotheras Little Brother telewizji Channel 4. patronat: businessman.pl, qpracy.pl

qswyt | 2011-12-30
Przeczytana: kwiecień 2011