Propozycja

Nobody`s darling
83-7157-436-3
romans
Wanda

W życiu każdego mężczyzny nadchodzi taki moment, kiedy nie ma już nic do stracenia... oprócz serca. Powinien odrzucić jej propozycję, powinien oprzeć się urokowi tej kobiety. Nie zrobił tego, więc przyjdzie mu za to zapłacić. Billy Darling spodziewałby się wszystkiego, ale nie tego, że pewnego dnia do salonu wejdzie wnuczka angielskiego arystokraty i wymierzy z rewolweru prosto w jego serce....

Billy Darling spodziewałby się wszystkiego, ale nie tego, że pewnego dnia do salonu wejdzie wnuczka angielskiego arystokraty i wymierzy z rewolweru prosto w jego serce. Na szczęście piękna nieznajoma nie strzela zbyt celnie. Zamiast zabić Billy'ego, wynajmuje go, by odnalazł jej brata.

Carolina_174 | 2013-09-30
Przeczytana: 29 września 2013

Pani Medeiros wskoczyła u mnie w randze o stopień do góry za tę książkę. Prawie zawsze męczyłam się czytając jej romanse, dlatego też ten odkładałam w nieskończoność. W końcu zacisnęłam zęby i sięgnęłam po nią, co nie było dobrym pomysłem, ponieważ zabrała mi całą niedzielę. Wszystkie plany legły w gruzach, gdyż nie mogłam się od niej oderwać. Jest naprawdę dobra w kategorii romansów. Żadnych mdlących opisów miłości, dużo dobrej akcji, zabawne sceny i charaktery bohaterów wprost hipnotyzowały z każdą stroną. Jedyne co mi się nie podobało, to zakończenie. Polecam miłośnikom romansów :)

Orlica | 2012-03-20
Przeczytana: 20 marca 2012

Jedna z przyjemniejszych książek tego typu, jakie miałam okazję czytać - zapewniła mi ciekawy wieczór w surowej scenerii Dzikiego Zachodu, z interesującą fabułą i bohaterami.
Oczywiście nie jest to literatura najwyższych lotów, jednak wiedziałam, po co sięgam, chwytając książki tego typu - w tej kategorii na pewno jest niezła ;)

Kasjopeja | 2013-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2013
Magdalena | 2014-10-31
Przeczytana: 31 października 2014

Dobrze się ją czytało. Pierwsza "połowa" mniej więcej do odnalezienia Bartholomeo była wręcz bardzo fajna. Później jakoś tak mniej mi się podobała.

Joanna | 2016-05-01
Przeczytana: 13 czerwca 2009