Nieodparty i nieznośny

The Troublemaker
83-241-1555-2
romans
Wanda

Tajemniczy Amerykanin, przybyły do Szkocji w poszukiwaniu odwetu, wydaje się młodej damie najbardziej nieodpartym męźczyzną. Dopóki nie odkryje, kto jest celem jego zemsty. Kobieta, która ucieka przed kłopotami, i męźczyzna, który szuka kłopotów, w pięknym i intrygującym romansie.

Agnieszka | 2014-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Taka tam opowieść o zemście na rodzinie kogoś, kto przed laty zniszczył komuś życie... No trochę głupie podejście, ale bohater w końcu rozumie, że robi źle no i... no i... trzeba samemu doczytać. ;) Generalnie powieść nie jest zła, ale zachwycająca też nie jest. Mało ciekawych momentów, a cześciej zwyczajnie nudna.

angela2046 | 2014-05-25
Przeczytana: 25 maja 2014

Sara, bohaterka z pazurem, to na pewno, ale trochę jakby za mało uczuć moim zdaniem pokazywała, bo raczej cały czas wściekała się i była nieuprzejma dla głównego bohatera, chyba, że akurat liczyło się tylko pożądanie. Co więcej to jej ciągłe myślenie o tym, że się zmieniła, ale błędy popełniała te same. Z tej dobrej strony to to, że książkę czytało się szybko i cały czas chciało się więcej. On też był postacią niczego sobie, na takim zachwianiu emocjonalnym, co ma zrobić z życiem i nienawiścią która pali go do ojca.

Roksana Lewandowska | 2014-12-18
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 16 grudnia 2014

Jeden z lepszych romansów, podoba mi się sposób w jaki jest napisany :)

Tirindeth | 2012-09-07

Lekka i przyjemna, ale przeciętna.

Caroline_174 | 2013-12-27
Przeczytana: 21 grudnia 2013