Nieodparty i nieznośny

The Troublemaker
83-241-1555-2
romans
Wanda

Tajemniczy Amerykanin, przybyły do Szkocji w poszukiwaniu odwetu, wydaje się młodej damie najbardziej nieodpartym męźczyzną. Dopóki nie odkryje, kto jest celem jego zemsty. Kobieta, która ucieka przed kłopotami, i męźczyzna, który szuka kłopotów, w pięknym i intrygującym romansie.

Agnieszka | 2014-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2014

Taka tam opowieść o zemście na rodzinie kogoś, kto przed laty zniszczył komuś życie... No trochę głupie podejście, ale bohater w końcu rozumie, że robi źle no i... no i... trzeba samemu doczytać. ;) Generalnie powieść nie jest zła, ale zachwycająca też nie jest. Mało ciekawych momentów, a cześciej zwyczajnie nudna.

Aleksandra | 2017-05-24
Przeczytana: 24 maja 2017

Dwudziestoletnia Sara Palmer zostaje wysłana z Londynu na wieś do siostry Olivii po tym,jak prawie się skompromitowała w towarzystwie.Na miejscu okazuje się,że Olivia z Nevillem wyjechali na miesiąc i Sara jest zmuszona sama sobie zorganizować czas.Podczas podróży poznaje przystojnego i tajemniczego Amerykanina Marshalla MacDougala,który jak się później okaże jest przyrodnim bratem Olivii.Pragnienie zemsty przywiodło Marsha do Szkocji,by odnaleźć Camerona Byrde'a.który poślubił przed laty jego ciężarną matkę i wysłał ją do Ameryki obiecując,iż do niej dołączy.Nigdy tego nie zrobił i dlatego teraz mężczyzna zamierza ubiegać się o należne mu dziedzictwo.Pomiędzy Sarą a Marshem od początku iskrzy,czują do siebie pociąganie i pożądanie.Gdy mężczyzna zdobywa akt małżeństwa swoich rodziców,zaczyna szantażować Sarę ujawnieniem prawdy i pozbawienia jej siostry majątku i dobrego imienia;składa Sarze niemoralną propozycję spędzenia z nią nocy w zamian za odstąpienie od swych roszczeń.Gdy...

angela2046 | 2014-05-25
Przeczytana: 25 maja 2014

Sara, bohaterka z pazurem, to na pewno, ale trochę jakby za mało uczuć moim zdaniem pokazywała, bo raczej cały czas wściekała się i była nieuprzejma dla głównego bohatera, chyba, że akurat liczyło się tylko pożądanie. Co więcej to jej ciągłe myślenie o tym, że się zmieniła, ale błędy popełniała te same. Z tej dobrej strony to to, że książkę czytało się szybko i cały czas chciało się więcej. On też był postacią niczego sobie, na takim zachwianiu emocjonalnym, co ma zrobić z życiem i nienawiścią która pali go do ojca.

Roksana Lewandowska | 2014-12-18
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 grudnia 2014

Jeden z lepszych romansów, podoba mi się sposób w jaki jest napisany :)

Tirindeth | 2012-09-07

Lekka i przyjemna, ale przeciętna.

Caroline_174 | 2013-12-27
Przeczytana: 21 grudnia 2013