Brama do zaświatów

Tłumaczenie: Roman Niedballa
Cykl: Siedem pieczęci (tom 9)
Wydawnictwo: Videograf II
Tor zwischen den Welten
powieść niemiecka
A--

Nimfy są porażająco piękne. I są dziełem szatana. Są też bezlitosne: porywają Kirę w zaświaty i prowadzą do Morgany ich królowej. Nieoczekiwanie po stronie Kiry staje kobieta, która jest do niej łudząco podobna. Ma na imię Dea i jest czarownicą... Brama do zaświatów to dziewiąta część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterką jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy...

Brama do zaświatów to dziewiąta część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterką jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.

Magdalena | 2014-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2014

Lepsza od poprzednich. Chyba najlepsza z tej serii (oczywiście z tych co do tej pory przeczytałam) :D
Polecam ;)

Kanakuji | 2013-02-19

Ciekawa i zaskoczył i jednocześnie ucieszył mnie fakt co do matki.

Julia | 2013-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2013