Walka dyplomatyczna o miejsce Polski w Europie (1939-1945) - t. 1/2

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historia
piotrex

Książka przedstawia jeden z najbardziej frapujących rozdziałów historii politycznej drugiej wojny światowej, jaką były dzieje dyplomatyczne tzw. sprawy polskiej. W oparciu o najnowsze poszukiwania autor ujawnia szereg nieznanych dotąd szczegółów oraz kulisy pertraktacji dyplomatycznych w sprawie Polski i jej przyszłości, prowadzonych w Białym Domu, na Kremlu i w kancelariach dyplomatycznych Londynu z udziałem polityków i dyplomatów polskich

magdac | 2014-03-12
Antoni Leśniak | 2012-12-19