Moje sekrety kulinarne, czyli jak robić, żeby się nie narobić

Wydawnictwo: Publicat
kuchnia, przepisy
Maja

Bożena Dykiel - znakomita aktorka i... doskonała Pani Domu, poleca sprawdzone przez siebie przepisy kuchni polskiej na każdą okazję: święta, przyjęcia rodzinne, codzienne obiady, śniadania i kolacje, pikniki i wszystkie te sytuacje, które wymagają podania smacznych, łatwych i zawsze udających się potraw. Pełen humoru poradnik kulinarny i domowy, przeplatany osobistymi radami „jak prowadzić...

Pełen humoru poradnik kulinarny i domowy, przeplatany osobistymi radami „jak prowadzić dom" i wspomnieniami autorki oraz fotografiami z jej rodzinnego albumu. Skorzystają z niego zarówno świeżo upieczone mężatki, młode matki, jak i gospodynie domowe, babcie, teściowe - czyli te wszystkie osoby, którym bliska jest dbałość o rodzinę i przyjaciół podczas wspólnych spotkań przy stole

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kamyk576 | 2014-07-01

Świetna!Dużo się z tej książki dowiedziałam!!

Mery | 2011-01-04
Przeczytana: 18 sierpnia 2007

Wiele ciekawych przepisów, które wcale nie są trudne! Mnóstwo zdjęć, tekst wzbogacony o anegdoty i wspomnienia autorki, a także w porady przydatne każdej kobiecie pragnącej uporać się z rolami żony, matki i osoby pracującej. Świetna.

Katarzyna | 2011-04-22
Przeczytana: grudzień 2009

Kolejne kuszące przepisy, ja i tak mam problem z proporcjami, znajomi mówią, że gotuję dla...pułku wojska:)

mariola | 2016-10-22
książek: 2090