Kuchnia polska. Tylko sprawdzone przepisy

Wydawnictwo: Axel Springer Polska

Książka, którą oddajemy w Państwa ręce, zawiera ponad tysiąc sprawdzonych przepisów na potrawy królujące na polskich stołach od lat, czy nawet wieków, oraz takie, które pojawiły się na nich stosunkowo niedawno. Pełna gama potraw: przekąski, sałaty i sałatki, zupy, dania główne, desery, napoje oraz potrawy świąteczne. Informacje na temat czasu przygotowania i stopnia trudności potraw. Porady, jak podawać potrawy i zachowywać się przy stole. Tabela przeliczników na gramy. Mamy nadzieję, że nasza książka zachęci Państwa do rozsmakowania się w pysznych polskich potrawach.

rowena77 | 2011-11-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne
Przeczytana: 31 grudnia 2010

Zaryzykowałam i na Wigilię zrobiłam pierwszy raz pierogi z suszonymi śliwkami według przepisu z tejże książki. Udały się i wszystkim smakowały:)

histra | 2010-09-16
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Teraz czytam i chyba zawsze bedę;) Powinna być pod ręką gotującej osoby.

patrycja_wojtowicz | 2014-09-23

Kompendium sprawdzonych przepisów. Często z niej korzystam i polecam!

Książka | 2011-10-02

Proste i szybkie przepisy.

Dominika | 2014-03-15
książek: 2015