Rozrywki duchów Rozrywki. Powieść ze Ślusarzem

Wydawnictwo: Wydawnictwa Radia i Telewizji
83-212-0152-0
satyra
piotrex

Powieść, której bohaterami są popularne postacie ze znanych seriali telewizyjnych i radiowych audycji rozrywkowych. W czasie wyimaginowanego festiwalu, odbywającego się w scenerii mazurskiej puszczy, dochodzi do zabawnych sytuacji, w których swój zawodowy kunszt prezentują doktorzy: Ewa, Bognar, Kildare; detektywi: Sowa, Columbo, Kojak, natomiast Siostry Sisters, pani Eliza z panem Sułkiem, inżynier Karwowski i rodzina Poszepszyńskich czynią starania w celu zagwarantowania sobie głównej nagrody festiwalu.

Spis treści:
* Ślusarz
* Rozdział pierwszy w którym dowiadujemy się o co chodzi, a o co nie, oraz w którym dowiadujemy się jeszcze więcej chociaż mimochodem
* Odcinek I — Czuwanie
* Odcinek II — Zwiedzanie