Ostatnie pożegnanie

Tłumaczenie: Hanna Walicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Last Goodbye
romans, harlequin
ania_och

Jenna pokochała Daira od pierwszego wejrzenia i wyszła za niego za mąż. Już później dowiedziała się, że niedługo przed ślubem stracił on w wypadku swoją narzeczoną. Gdy pojawiają się pierwsze nieporozumienia, Jenna zaczyna mieć wątpliwości, czy jej mąż ostatecznie pożegnał się z dawną miłością.

Katarzyna Busłowska | 2014-06-08
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Tak ciężko powiedzieć swojej żonie, że zostało się puszczonym w trąbę przez poprzednią narzeczoną? Ujawnienie źródła swoich humorów i pretensji wydaje się natomiast jeszcze trudniejsze.
Główni bohaterowie są wkurzający. Oczekują od siebie nawzajem szczerości, mimo, że nie stronią od sekretów i niedomówień. Hipokryci. Jednak czy nie tacy właśnie jesteśmy? Ludzka dusza jest jak kruche szkło - łatwo ją zranić i trudno nam obnosić się ze szpecącymi ją rysami. Niezależnie od płci. Niepewność uczuć ukochanej osoby potrafi wpędzić w paranoję.
Zastanawia mnie dlaczego Dair wypomniał Jennie romans z przyjacielem z tylko raz. Przecież widział ich w dwuznacznej sytuacji. I co? Po prostu odpuścił? Czy może od początku w to nie wierzył? Może coś mi umknęło.
No i zakończenie, kiedy Jenna mówi mężowi, że zostanie ojcem jest jakieś takie... Nie wiem. Drętwe?

gosiurka | 2014-04-12
Przeczytana: 10 kwietnia 2014