Reguły gry

Okładka książki Reguły gry Nora Roberts
Okładka książki Reguły gry
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki literatura obyczajowa, romans
Harlequin Niebezpieczne Związki

❤❤❤❤❤❤❤

❤❤❤❤❤❤❤

Nowy rok, nowe możliwości czytelnicze 😎

Nowy rok, nowe możliwości czytelnicze 😎

Czytając 4 książki jedna po drugiej, już mylą mi się wątki. Najbardziej podobało mi się kiedy Joanna rozmawiała z ojcem, to takie fascynujące, że w końcu mogła się dowiedzieć czegoś wartościowego od ojca, aczkolwiek to irytujący człowiek. Uwielbiam w Joannie to, że jest taka elegancka.. Chyba w każdej książce Nory są urocze postacie.

"Była seksowna. Subtelnie seksowna... Ale było coś w jej ruchach, spojrzeniu, wyrazie twarzy... Po prostu było w niej coś, co czyniło ją wyjątkową."

"Zaczynał się czuć jak niezdarny nastolatek zakochany w klasowej księżniczce."

"Lepiej być spiętą niż na tyle rozluźnioną, żeby zakochać się w błękitnych oczach i interesującym głosie."

"Szlochała, a on ją kołysał i głaskał po włosach. Nie wiedział, że można mieć w sobie tyle łez."

"Była seksowna. Subtelnie seksowna......

Kolejny romans Nory Robert, więc kolejna przewidywalna historia, ale jak na tę pisarkę przystało nie obyło się bez oporów boaterów, bądź podłoży psychologicznych, w wyniku których fabuła układa się w taki sposób. Lekka, nie ymagająca od czytelnika myślenia. Fabuły nie trzeba opisywać ponieważ w opisnie ksiązki zawrto już wszytsko.

Lekki romans, w sam raz na wakacyjne popołudnie. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Polecam:)

Czy mloda i piekna producentka telewizyjna nie powinna byc uszczesliwiona, gdy najwiekszy filmowy amant Hollywoodu wyznaje jej milosc? A jednak Johanna robi wszystko,by Sam przestal sie nia interesowac. Konsekwentnie nie odpowiada na telefony Sama,pracuje od switu do nocy, byle tylko nie widywac sie z tym fascynujacym gwiazdorem. Jej upór wydaje sie nie do zlamania. Nie przewidziala jednak, ze Sam jest równie uparty jak ona. Nie przejmuje sie fochami Johanny, koniecznie chce zdobyc te tajemnicza, chlodna kobiete.I nagle któregos dnia odkrywa, ze swym postepowaniem rozpetal demony od lat drzemiace w jej duszy....

Świetna , jak wszystkie jej książki

Świetna , jak wszystkie jej książki