Turbostrategia

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Cała wiedza biznesowa świata nie jest warta grosza, jeśli nie daje rezultatów. Mody w zarządzaniu i tajemnicze słowa pojawiają się i znikają, istnieje jednak strategii, które możesz wykorzystać, aby przekształcić swoją firmę zaczynając już od dziś . Strategie te sprawdzają się od dziesięcioleci i nigdy się nie dezaktualizują. Brian Tracy odkrył te tajemnice wielu najlepszym firmom i przedsiębiorcom na całym świecie. Teraz przedstawia je czytelnikowi Turbostrategii. Mówię o turbostrategii, ponieważ jest to intensywny, szybki, uproszczony, sprytny i skuteczny sposób określania i wdrażania dowolnej strategii stwierdza Brian Tracy. Bez względu na to, w jakiego rodzaju działalność zaangażowany jest czytelnik, dowie się z książki, w jaki sposób może efektywniej planować i ukierunkować działania, opracować skuteczniejsze metody sprzedaży i marketingu oraz osiągnąć większe zyski. Turbostrategia przedstawia inicjatyw obejmujących ponad sto konkretnych działań, pokazując czytelnikowi, w jaki sposób może Efektywnie formułować wizję swojej firmy, jej wartości, misję, cel i zamierzenia zarówno krótkoterminowe, jak i długofalowe. Odciąć się od przeszłości i stać się własnym specjalistą od działań naprawczych dzięki ukierunkowaniu się wyłącznie na przyszłe cele. Utrzymać elastyczność niezbędną w celu przewidywania zmian zachodzących krajobrazie gospodarczym. Zatrudniać najlepszych ludzi i motywować ich do osiągania doskonałych wyników. Turbostrategia stawia proste pytania w sprawie sposobu prowadzenia firmy, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Co się sprawdza Co się nie sprawdza Co nasi konkurenci robią lepiej niż my i co musimy zrobić, aby ich dogonić i wyprzedzić Odpowiedzi na te i dziesiątki innych dociekliwych a niekiedy trudnych pytań oświetlą zaskakująco wyraźną drogę prowadzącą do znacznie większej produktywności, dynamicznej poprawy morale i spektakularnego wzrostu zysków. Wnikliwe uwagi Tracy ego są wsparte znakomitymi przykładami z działania rzeczywistych firm, ilustrującymi poszczególne środki taktyczne, oraz dziesiątkami mądrych wypowiedzi słynnych kolegów autora Jima Collinsa, Petera Druckera, Ala Riesa i innych. Jeśli czytelnik stara się wrzucić w swej firmie wyższy bieg, konieczne jest turbodoładowanie planu działalności, sposobu działania, ludzi, produktywności i wyników. Turbostrategia Briana Tracy ego jest sprawdzonym sposobem uruchamiania wszystkich cylindrów silnika firmy. O AUTORZE Brian Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich wykładowców publicznych specjalizujących się w problematyce biznesu oraz uznanym w świecie konsultantem w sprawach rozwoju osobistego, sukcesu zawodowego i wyników organizacji. Jest także autorem bestsellerów takich jak Victory , Focal Point czy The Absolutely Unbreakable Laws of Business Success książek poświęconych biznesowi i osiągnięciom osobistym. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.

Antagonista Esklaważu | 2015-08-30

Książka sieje ferment w umyśle przedsiębiorcy. Nie oferuje mu konkretów, tylko zmusza do ogólniej ukierunkowanych przemyśleń.

WorkForIt | 2013-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2013

Żadnych konkretów i to jest jej głowny atut. Turbostrategia to pozycja kształtująca sposób myślenia. Pomaga podejść do problemów z właściwej strony. To strategia nie tylko dla przedsiębiorców (chociaż tą problematykę głównie porusza) ale także, strategia dla każdego kto chce pracować mądrze.

kubay | 2015-09-30
Piotrr | 2014-04-16