Jungowska psychologia marzeń sennych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychologii i Kultury Eneteia
978-83-85713-59-3
Jung, sny, psychoanaliza, psychologia
ravenstag

Wznowienie pierwszego polskiego opracowania jungowskiej perspektywy w interpetacji marzeń sennych (I wydanie 1997). Książka uwzględnia inne teorie psychologii głębi i psychologii postjungowskiej (Freud, Fromm, Mindell, Hillman). Wprowadza w podstawy diagnostycznego i terapeutycznego znaczenia snów. Przydatna dla psychologów i terapeutów, jak też osób zainteresowanych własnym rozwojem w oparciu...

Wprowadza w podstawy diagnostycznego i terapeutycznego znaczenia snów. Przydatna dla psychologów i terapeutów, jak też osób zainteresowanych własnym rozwojem w oparciu o interpretację symboli marzeń sennych.

asterienz | 2016-02-02
Paulina Wojkiewicz | 2015-11-16