Jungowska psychologia marzeń sennych

Zenon Waldemar Dudek Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-85713-59-3
ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia
Jung sny psychoanaliza psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-85713-59-3
Jung sny psychoanaliza psychologia

Autor tłumaczy zawiłą psychologię Junga na przykładzie własnych doświadczeń z pacjentami; nie jest to typowa książka akademicka (ani tym bardziej sennik), po teoretyczną wiedzę nt. Junga należałoby sięgnąć do innych pozycji. Natomiast daje ona i tak wystarczające podstawy do poznania idei interpretacji snów.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Transformation Mastery
  • Psycholigia
  • Phrenos
  • O snach, śnieniu
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jungowska psychologia marzeń sennych