Jungowska psychologia marzeń sennych

Okładka książki Jungowska psychologia marzeń sennych
Zenon Waldemar Dudek Wydawnictwo: ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
ENETEIA Wydawnictwo Szkolenia
1997-01-01
1997-01-01
978-83-85713-59-3
Jung sny psychoanaliza psychologia

więcej Więcej

Autor tłumaczy zawiłą psychologię Junga na przykładzie własnych doświadczeń z pacjentami; nie jest to typowa książka akademicka (ani tym bardziej sennik), po teoretyczną wiedzę nt. Junga należałoby sięgnąć do innych pozycji. Natomiast daje ona i tak wystarczające podstawy do poznania idei interpretacji snów.

• Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Transformation Mastery
  • Psycholigia
  • Phrenos
  • Popularnonaukowe i naukowe

Dodaj cytat z książki Jungowska psychologia marzeń sennych