Okładka książki Jak pisać?

Jak pisać?

typ
papier
6,2 (10 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka jest przydatnym przewodnikiem, który może pomóc zredagować bardziej, czy mniej skomplikowaną wypowiedź pisemną. z pozycji może skorzystać szeroki krąg odbiorców począwszy od tych najmniej zaawansowanych, którzy dopiero poznają tajniki form pisemnych przez tych, którzy redagują już bardziej skomplikowane wypowiedzi t.j. rozprawka czy esej, aż po autorów prac dyplomowych. Publikacja przyda się również osobie chcącej napisać jakiś tekst użytkowy, potrzebny jej do załatwienia spraw związanych z codziennym życiem. Książka adresowana jest także do studentów oraz nauczycieli -może bowiem stanowić dla nich ułatwienie w uczeniu innych sztuki pisania.

Gdzie kupić?
Sklep