Zrozumieć człowieka z wyglądu. Psychologia ubioru

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
5,1 (29 ocen i 5 opinii)
83-86737-09-3
poradniki, psychologia, ubiór
poradniki
Maja

Wolność wyboru naszego ubioru jest tylko pozorna. Zakładając to co nam się podoba, w czym czujemy się dobrze, ukazujemy jednocześnie wyraźnie naszą indywidualną osobowość, wewnętrzne problemy, przeżycia. Wychodzą drobiazgowo w zwyczajnej bluzce, spodniach, paskach, guzikach, itp. Dzięki tej książce zupełnie inaczej zaczynamy widzieć i rozumieć innych ludzi. Przez pryzmat ich ubioru, gestów...

Dzięki tej książce zupełnie inaczej zaczynamy widzieć i rozumieć innych ludzi. Przez pryzmat ich ubioru, gestów widzimy kompleksy czy problemy osobowościowe.

Sklep

• Fangirl
  • Widok z nieba
  • Szturmując niebo
  • 450 stron
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Ekspozycja

7,11 (9 ocen i opinii)
450 stron
Patrycja Gryciuk

8,14 (7 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Collide
Gail McHugh

7,51 (370 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Alumfelga | 2014-07-22

Nawet najbardziej otwarty umysł nie może pozostać obojętny na brak jakichkolwiek źródeł i zdania w rodzaju:

"Wydaje się prawdopodobnym to, że dzieci wykształcają sobie wadę wzroku trochę na życzenie, aby nie widzieć czegoś, co jest bolesne i smutne."
(rozdział VIII, str. 102)

Rozczarowujący stek bzdur.

QueenM | 2015-05-19

Coś w tym jest, na podstawie różnych detali jesteśmy w stanie uzyskać informacje o człowieku. Nie brałabym jednak wszystkiego zbyt serio ;)

Paolina_pl | 2011-09-28

Książka naprawdę bardzo dobra i przydatna. Jednak szkoda trochę, że niektórych przykładów strojów nawet już nie da się zobaczyć na ulicy, bo po prostu wyszły z mody... Ale zawsze można to jakoś odnieść na obecnie panujące trendy;)

Ikki | 2011-05-23

Można wierzyć lub nie, zgadzać się z niektórymi opiniami, lub śmiać pod nosem. Może jednak warto czasami spojrzeć na siebie i innych trochę inaczej niż zwykle. I zastanowić się.

jaczylion0 | 2012-05-13

Książka może się spodobać tylko i wyłącznie ludziom czytającym horoskopy, wróżącym z czegokolwiek i wierzącym w czary. Pozostałym ludziom zdecydowanie odradzam.

FIREbombMAN | 2015-08-09
Przeczytana: 2011 rok