Lubimyczytać.pl to:
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Zrozumieć człowieka z wyglądu. Psychologia ubioru

Zrozumieć człowieka z wyglądu. Psychologia ubioru

Autor:
poradniki
typ
papier
Maja
4.88 (24 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Wolność wyboru naszego ubioru jest tylko pozorna. Zakładając to co nam się podoba, w czym czujemy się dobrze, ukazujemy jednocześnie wyraźnie naszą indywidualną osobowość, wewnętrzne problemy, przeżycia. Wychodzą drobiazgowo w zwyczajnej bluzce, spodniach, paskach, guzikach, itp. Dzięki tej książce zupełnie inaczej zaczynamy widzieć i rozumieć innych ludzi. Przez pryzmat ich ubioru, gestów widzim...

Dzięki tej książce zupełnie inaczej zaczynamy widzieć i rozumieć innych ludzi. Przez pryzmat ich ubioru, gestów widzimy kompleksy czy problemy osobowościowe.

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
jaczylion0 | 2012-05-13

Książka może się spodobać tylko i wyłącznie ludziom czytającym horoskopy, wróżącym z czegokolwiek i wierzącym w czary. Pozostałym ludziom zdecydowanie odradzam.

Paolina_pl | 2011-09-28

Książka naprawdę bardzo dobra i przydatna. Jednak szkoda trochę, że niektórych przykładów strojów nawet już nie da się zobaczyć na ulicy, bo po prostu wyszły z mody... Ale zawsze można to jakoś odnieść na obecnie panujące trendy;)

Ikki | 2011-05-23

Można wierzyć lub nie, zgadzać się z niektórymi opiniami, lub śmiać pod nosem. Może jednak warto czasami spojrzeć na siebie i innych trochę inaczej niż zwykle. I zastanowić się.

AdriaQn | 2014-03-25
Przeczytana: 01 stycznia 2014