Jedenaste przykazanie; Droga nad urwiskiem; Biała ciemność; Dziecko miłości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
The Eleventh Commandment;Coast Road;White-Out;Somebody's Baby
83-88243-00-4
czteropak
Joanna

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Jedenaste przykazanie - Jeffrey Archer, tł. Grzegorz Gortat 2. Droga nad urwiskiem - Barbara Delinsky , tł. Anna Kołyszko 3. Biała ciemność - James Vance Marshall, tł. Dorota Kraśniewska 4. Dziecko miłości - Elaine Kagan, tł. Elżbieta Zychowicz Jedenaste przykazanie Akcja powieści Jeffreya Archera rozgrywa się na początku dwudziestego pierwszego...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Jedenaste przykazanie - Jeffrey Archer, tł. Grzegorz Gortat
2. Droga nad urwiskiem - Barbara Delinsky , tł. Anna Kołyszko
3. Biała ciemność - James Vance Marshall, tł. Dorota Kraśniewska
4. Dziecko miłości - Elaine Kagan, tł. Elżbieta Zychowicz

Jedenaste przykazanie

Akcja powieści Jeffreya Archera rozgrywa się na początku dwudziestego pierwszego wieku. Nowy prezydent Rosji, komunista i tyran, dąży do militarnej konfrontacji z Ameryką, rządzoną przez prezydenta wyznającego pokojową wizję świata. Connor Fitzgerald, supertajny agent CIA, otrzymuje rozkaz zabicia rosyjskiego prezydenta. Przekonany, że zaaprobował ten krok sam prezydent Stanów Zjednoczonych, wyrusza do Rosji. Nie wie, że zamach ma zostać udaremniony, on sam zaś ujęty i stracony. Ktoś za wszelką cenę chce zgładzić Connora...

Droga nad urwiskiem

Rachel Keats i Jack McGill po dziesięciu latach małżeństwa rozwodzą się i tracą ze sobą kontakt. Sześć lat później Rachel ulega tragicznemu wypadkowi i zapada w śpiączkę. Jack. Początkowo kierując się wyłącznie dobrem ich dwóch córek, jedzie do szpitala. Spędzając tam coraz więcej czasu, stopniowo poznaje o byłej żonie całą prawdę...

Biała ciemność

Porucznik James Lockwood powraca do Wielkiej Brytanii jako jedyny ocalały członek oddziału wysłanego na Antarktydę z tajną misją. Przesłuchiwany przez Admiralicję twierdzi, że niczego nie pamięta z długich i koszmarnych miesięcy spędzonych samotnie w oczekiwaniu na pomoc. Co się naprawdę stało?

Dziecko miłości

Ona była dobrze wychowaną rozsądną dziewczyną .
On należał do innego świata- z pozoru twardy, miał złote serce. Jedynym ich błędem było to że się w sobie zakochali.

Patokwas | 2012-09-03

Przyznam, że "Biała ciemność" bardzo dobra książka, serdecznie ją polecam. Natomiast reszta powieści, które zostały tam zebrane, nie zrobiły na mnie wrażenia. Stąd ta stosunkowo niska ocena pozycji, jako ogółu.

Karolina | 2012-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2012

Przeczytałam tylko Droga nad urwiskiem i dziecko miłości. Pierwsza książka o wiele lepsza niż dziecko miłości, ale ogólnie dwie książki są bardzo chwytliwe :)

Czarnaa_ | 2014-01-03

"Dziecko miłości" - Piękna historia, bardzo mi się spodobała . Gorąco polecam. Tym którzy lubią książki o miłości z pewnością się ona spodoba ;)

Rahl_D | 2012-06-30

Biała ciemność to jedna z moich ulubionych książek. Przeczytałam ją już kilka razy i na pewno na tym nie koniec.

FannyBrawne | 2016-01-03
Maxiu | 2015-12-24