Królowa kosmosu

Seria: Klub Siedmiu Przygód
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Adam

Science fiction dla dzieci i młodzieży

Nitager | 2016-03-18

Sięgając po tę pozycję, nie można zapominać, że to powieść dla dzieci. Jeśli spodziewasz się wielopoziomowości i zakamuflowanego humanizmu, jak u Lema, zawiedziesz się srodze. To łatwa, choć nie pozbawiona uroku opowieść, bez żadnych głębszych treści. Ale opowiedziana przepięknie, z dużą dozą poczucia humoru i bez wątpienia rozwijająca dziecięcą wyobraźnię. Idealny wiek dla tej książki to wiek głównego bohatera - 14 lat. Taki czytelnik potrafi się nią zachwycić. I może sięgnie po inne pozycje tegoż autora, obdarzonego niebywałym talentem do opowiadania bajek.

Bartek Biedrzycki | 2017-01-19

Wszystko, co potrzebne. Przygoda, sensacja - jak to u Peteckiego, oczywiście w kosmosie. Tajemnicze istoty, kometa i oczywiście najpiękniejsze we wszechświecie warkocze, należące do tytułowej królowej kosmosu.

spock | 2019-04-01
Airain | 2019-03-29