Wsio dozwoleno
8320703581
Petka57

A.Abramow S.Abramow - Powieść fantastyczno-naukowa spółki autorskiej ojca Aleksandra i syna Siergieja. A.Abramow urodził się w 1900r. w Moskwie, pracował jako krytyk literacki, jest autorem szeregu powieści i opowiadań. Siergiej Abramow, inżynier urodził się w 1942r. w Moskwie. Od 1961 publikuje reportaże, artykuły krytyczno-literackie, eseje. Wspólnie z ojcem wydał zbiór opowiadań...

A.Abramow urodził się w 1900r. w Moskwie, pracował jako krytyk literacki, jest autorem szeregu powieści i opowiadań. Siergiej Abramow, inżynier urodził się w 1942r. w Moskwie. Od 1961 publikuje reportaże, artykuły krytyczno-literackie, eseje. Wspólnie z ojcem wydał zbiór opowiadań fantastyczno-naukowych: "Tień imperatora" oraz "Jeźdźcy znikąd" Wyd. "Iskry" 1968, "Raj bez pamiati" 1969 i in.

Supermózg (Nauczyciel) - pozostałość po wielkiej cywilizacji stworzył dwuczłonowe społeczeństwo. Robotnicy pracują by Hedończycy mogli odradzać się od niemowlęctwa (umysłowego) do Nirwany. Stworzono pozorne słońca i wokół nich pozorne planety dla każdego okresu życia - 2 lata dzieciństwa, 2 młodości, 4 - wiek dojrzały, 4 - stan niezmąconego spokoju. I cykl zaczyna się od nowa...

źródło opisu: http://ghosia.republika.pl/ + okładka

źródło okładki: moje zdjęcie

krasnylud | 2015-06-14

Choć trochę niezrozumiała, to jednak fascynująca wizja sci-fi. Choć zalatywało troszkę zachwalaniem komunizmu, ale nie intensywnie

sowidyl | 2016-10-23
Łukasz Łatka | 2016-03-15