Było to za sto lat

Cykl: Przygody Alicji (tom 2) | Seria: Klub Siedmiu Przygód
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Sto let tomu vprëd
831008272X
kir, bułyczow, alicja, science fiction
haloperidol

Drugi tom z cyklu "Przygody Alicji". Tym razem akcja toczy się kilku perspektyw, głównie - chłopca który wskutek niefrasobliwości ląduje w XXI wieku, czasie w którym żyje tytułowa Alicja.

Vemona | 2017-09-22
Przeczytana: 1979 rok

Książka opowiada o podróży w czasie, jaką odbywa współczesny chłopiec do świata przyszłości, oraz o przybyciu z przyszłości do naszych czasów głównej bohaterki cyklu - Alicji. Zderzenie dwóch zupełnie innych światów połączone jest z przekazem, że wewnętrznie ludzie właściwie się nie różnią i nastolatki, mimo że żyją w czasach odległych o stulecie - mają podobne problemy, pomysły i z łatwością nawiązują kontakt.

turkucp | 2011-07-05

świetne wspomnienia z dzieciństwa związane z przygodami Alicji

haloperidol | 2010-10-02
Przeczytana: 2010 rok

Drugi tom, o ile to możliwe, znacznie lepszy od pierwszego. Różne perspektywy, nieprzyzwoicie wartko i ciekawie prowadzona historia, po prostu grzech nie przeczytać. Nawet i po latach. ;)

Fantastyka, przygody 11-12 latków,dynamiczna akcja,sensowna i spójna treść.

Propheet | 2018-02-24
joanna_ | 2017-07-01