Nieziemska muzyka

Wydawnictwo: Egmont Polska
Brimstone Music
83-237-9404-9
Olena

W Heatherfield było coraz gorzej. Wszystkie nastolatki oszalały na punkcie zespołu Krzemienie. Wkrótce każdy musiał mieć ubrania i fryzurę w stylu Krzemieni. Niektórzy snuli się po szkolnym korytarzu z nieprzytomnym spojrzeniem, niczym zombi, i wciąż nucili pod nosem "Od dzisiaj na zawsze". Chłopcy zaczęli nosić tanie plastikowe imitacje słynnej gitary Keda - Bratnej Duszy. Wyjaśnienie, że to jakaś nowa moda nie wydaje się być wystarczające. Coś nie jest w porządku i Irma nie ma wątpliwości, że jest to absolutnie sprawa dla W.I.T.C.H.

źródło opisu: opis wydawcy

isobel | 2014-10-12
Przeczytana: 2004 rok

Robiłam dziś porządki - w końcu! - i znalazłam stare pudło z moimi wszystkimi książkami z czasów dzieciństwa. Znalazłam w nim m.in. gazety oraz cykl o przygodach młodych czarodziejek - WITCH. Jako 8 czy 9-letnia (może nawet 10-letnia) dziewczynka namiętnie o nich czytałam. Pamiętam też, że zawsze przeznaczałam 5 zł na nowy numer gazetki. Raaany, kiedy to było! Dawniej pozostałe książki z tego cyklu oceniłabym na siedem, a tą - "Nieziemską muzykę" - na osiem gwiazdek. Ale teraz jestem starsza a mój gust książkowy diametralnie się zmienił. Mimo wszystko miło było powspominać beztroskie dzieciństwo.

PS.Poczułam się staro ;P

Jucia58542 | 2014-09-20

Pamiętam z tej książki, że ten zespół Krzemienie uwielbiali wszyscy ze szkoły pięciu przyjaciółek, tylko nie one i wszyscy im się bardzo dziwili i nazywali je dziwnymi i ogólnie gadali o nich głupie rzeczy. Aż w końcu wszystkim już ten zespół się nie podobał bo mieli do tego duże powody. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie to były powody musicie koniecznie przeczytać tę książkę i wszystkie inne z tej serii:)

Kyoko909 | 2014-04-30
Na półkach: 2005, 2014, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2005 rok

Dzisiaj po latach przeczytałam ją ponownie i... ot taka sobie historyjka o czarodziejkach. Styl pisania nie jest najwyższych lotów (tak samo jak teksty piosenek) - jest prosty, typowy dla takich opowiastek skierowanych do młodszych ludzi. Młodszym na pewno się spodoba - no w końcu mi też się kiedyś podobała :)

Asthenia | 2017-01-07
frania007 | 2016-09-20