Pierwszy semestr w Malory Towers

Wydawnictwo: Publicat

Dorotka Rivers, przerażona i podekscytowana zarazem, przybywa do Malory Towers. Szkoła jest fantastyczna, ale taka olbrzymia! Czy Dorotka zapamięta imiona wszystkich koleżanek? Czy nie zgubi się w tym ogromnym budynku? Czy znajdzie nowych przyjaciół?

MonicaAlice | 2014-06-15

Raczej przeznaczona dla młodszych czytelników, czyta się lekko i przyjemnie, urzeka jej ciepły, pensjonarski klimat stworzony przez wyjątkową szkołę i przygody uczennic.

Bardzo mądra i pouczająca lektura :)polecam!!!!!!!!!!!! <3

Tiger | 2016-04-27
Na półkach: 2016, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

To jedna z ulubionych książek z dzieciństwa. Pamiętam, gdy w wieku 9 lat siedziałam zakopana pod kołdrą z temperaturą, bolącym gardłem i moja już św. pamięci najukochańsza babcia czytała mi tę właśnie książkę. Dzisiaj po ponad 10 latach do niej wróciłam. Uważam, że książki dla dzieci są dobrym poprawiaczem humoru. Cudownie jest zasiąść w fotelu i poświęcić około dwóch godzin na tę lekturę. Lubię wracać do pozycji, które czytałam za dzieciaka i czuć satysfakcję z dokonanych wyborów (Niewielkich, bo niewielkich, ale jednych z pierwszych).

Safia | 2013-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2013

Niezła książka , coś w duchu powieści z życia pensjonarek:)

Lenona | 2013-01-11

BARDZO FAJNA KSIĄŻKA :)