Okrutna władczyni

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Cruel Empress
832379409X
Casthaluth

Hay Lin odwiedza w szpitalu swojego chorego wuja. Staruszek wręcza jej piękny, chiński lampion. Lampion jest niezwykły. Dzięki niemu w małym sklepiku dziewczyna odnajduje księżycowe lustro. W jakiś tajemniczy sposób zwierciadło i lampion są związane ze zmarłą babcią Hay Lin. Ale czego babcia od niej oczekuje? Coś niezwykłego wisi w powietrzu i Hay Lin nie ma wątpliwości: to na pewno sprawa dla W.I.T.C.H.

źródło opisu: okładka

Jucia58542 | 2014-09-20

Ojej czytałam tę książke już bardzo dawno temu i nie pamiętam co się w niej wydarzyło. Przecztam ją jeszcze raz! Musze! Po prostu musze! I wy też musicie! Bo te książki są tak wciągające i znane na całym świecie! Przeczytajcie! Polecam! Z człego serca! Wszystim fankom WITCH i nie tylko!

Hania Skupniewicz | 2012-03-22

Ile to lat! Miałam chyba z siedem jak to przeczytałam.
Trudno mi więc ocenić. Kiedyś ta książka była moją ulubioną, byłam zakochana w Witch. Dzisiaj pewnie dałabym małą ilość gwiazdek.
Jednak jest bardzo dobrą książką dla małych dziewczynek, temu nie zaprzeczam :) no i w końcu takie miała przeznaczenie.

Kaskaderka016 | 2012-10-13

Moja ulubiona książka z wczesnego dzieciństwa :) Pamiętam, że szalałam za witch, a szczególnie za Hay Lin :) Szkoda, że nie pamiętam nic z tej książki :(

Filemona | 2011-09-18

Książka jak książka.