Dwoje na wrzosowisku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Agka

JERZY MAŃKOWSKI wyspecjalizował się w pisaniu powieści poczytnych, współczesnych romansów, opowiadających o gorzkich uczuciach, o poszukiwaniu miłości, o pragnieniu doskonałego, emocjonalnego partnerstwa. Tym razem tłem przeżyć miłosnych bohaterów, zwłaszcza emocjonalnych perypetii inżyniera Żaryna jest wiertnia, życie i praca specyficznej grupy zawodowej. Nadaje to romansowemu wątkowi powieści dodatkową wagę i walor poznawczy.

Agka | 2010-08-25
Tori66 | 2014-08-12