Zmierzch Husajna burza nad Irakiem

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historyczna

Autor jest jedynym dziennikarzem w Europie, któremu w 2001 roku udzielił wywiadu tropiony przez koalicję antyterrorystyczną mułła Omar były lider afgańskich talibów odpowiedział na pytania przekazane wcześniej na piśmie, wielokrotnie rozmawiał z przywódcą afgańskiego Sojuszu Północnego Ahmadem Szachem Massudem, zamordowanym przez najemników Osamy ben Ladena dwa dni przed atakami terrorystycznymi na World Trade Center w Nowym Jorku i Pentagon w Waszyngtonie.

johny | 2015-05-01
sdheadb | 2013-01-25